اختراع بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی

اختراع: بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی تیم پدیده خراسان سیاه جامگان پدیده مشهد

توانایی شکست رئال مادرید را داریم / نیمار

گران قیمت ترین بازیکن دنیا اعتقاد است تیمش توانایی شکست مدافع عنوان قهرمانی را در لیگ قهرمانان دارد. نیمار: توانایی شکست رئال مادرید را د..

ادامه مطلب

سنای آمریکا طرح اصلاحات مالیاتی ترامپ را تصویب کرد

مجلس سنای آمریکا بزرگترین اصلاح مالیاتی در این کشور ظرف ۳۰ سال گذشته را تصویب کرد. این طرح که از سوی دولت ترامپ تهیه شده است باید یک بار دیگر در مجل..

ادامه مطلب

بیت سعید به فولاد پیوست

به گزارش ایسنا، حسن بیت سعید که اخیرا از استقلال جدا شده است و ابتدا به قطر رفت تا در لیگ این کشور به میدان برود، روز گذشته به کشور عزیزمان ایران بازگش..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (598)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

تصویر ، سحر دولتشاهی در کنار دیگر داوران جشنواره فیلم دبی

سحر دولتشاهی تصویری از خود و چند عضو دیگر هیئت داوران جشنواره فیلم دبی را به اشتراک گذاشت. سحر دولتشاهی در کنار دیگر داوران جشنواره فیلم د..

ادامه مطلب

ایرانی‌ها پرفروش‌ترند ، قیمت لوازم‌خانگی ایرانی و خارجی

قیمت انواع لوازم خانگی در بازار بسته به نوع برند،کیفیت، ایرانی یا خارجی بودن متفاوت هست. برندهای خارجی غالبا قیمت بیشتری نسبت به برندهای ایرانی دارند و ..

ادامه مطلب

زلزله سیاسی اقتصادی این تاجر ایرانی در ترکیه / المانیتور

المانیتور نوشت: اقتصاد ترکیه علاوه بر رویارویی با موانع خارجی و پرسشها داخلی، اکنون از تنش سیاسی میان آنکارا و واشینگتن نیز زحمت می‌برد. در پی کدورت بی‌..

ادامه مطلب