اختراع بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی

اختراع: بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی تیم پدیده خراسان سیاه جامگان پدیده مشهد

گت بلاگز بیشتر بدانیم ویندوز را مسخره کرد!/ وقتی که مدیر شرکت اپل

در حال حاضر شدت مسابقه بین سیستم های مک و رایانه های شخصی ویندوز، بسیار زیاد از فضای مربوط به دهه ۹۰ هست. به طوری که تیکه پرانی بین مدیران اپل و مایکروسافت، شکل

ویندوز را مسخره کرد!/ وقتی که مدیر شرکت اپل

تیکه پرانی بین مدیران اپل و مایکروسافت در این سال ها زیاد شده است است!

تمسخر ویندوز به وسیله اپل

در حال حاضر شدت مسابقه بین سیستم های مک و رایانه های شخصی ویندوز، بسیار زیاد از فضای مربوط به دهه ۹۰ هست. به طوری که تیکه پرانی بین مدیران اپل و مایکروسافت، شکل علنی به خود گرفته است.

حتی در ابتدای هزاره دوم، بحث بین طرفداران مک و علاقه مندان به ویندوز در اوج خود قرار داشت، و بخش اعظمی از آن مربوط به موفقیت گسترده اپل در کمپین تبلیغاتی Get a Mac بود که در آن جاستین لانگ به شکل بدنه ای از Mac و جان هوجمن به عنوان یک کامیپوتر شخصی معمولی حضور داشتند. در سال های اخیر، جدال بین Mac و PC از جنب و جوش افتاده است و کشمکش ها بین آیفون و سیستم عامل اندروید تا حد زیادی جای آن را گرفته هست. با این وجود، هر از گاهی شاهد هستیم که یکی از مجریان شرکت اپل یا شخصیت های مهم این شرکت، در سخنانش کنایه که نشانه هایی از گذشته دارد، به ویندوز می زند.

جمعه گذشته نیز، در حین سخنرانیِ مدیر عامل اجرایی اپل، تیم کوک، در موسسه ام.آی.تی اتفاق مشابهی افتاد. در حالی که او در مورد مسیر رسیدن به خواسته هایش در زندگی صحبت می کرد، توضیح داد که گزینش این مسیر نیازمند آزمون و اشتباهات بسیاری است.

کوک گفت:” من داروسازی را امتحان کردم. به دنبال رهبری و دین و مذهب نیز رفتم. در مورد فیلسوف ها و نویسندگان بزرگ مطالعه کردم. در یکی از این لحظات بی احتیاطی دوره جوانی، حتی تجربه ای نیز با رایانه های شخصی ویندوز داشتم. ولی این تجربه هیچ نفعی جهت من نداشت و از کرده پشیمانم.”

تا جایی که به فضای طنز بین فعالان عرصه تکنولوژی مربوط می شود، این نوع کنایه زدن، عالی ترین نوع آن هست. و ولی در رابطه با شیوه سخن گفتن کوک، باید گفت که این سخن زیاد به یک شوخی کوچک شبیه بود تا زخم زبان های بدجنسانه معمولی که از استیو جابز سراغ داشتیم.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: click.ir

ویندوز را مسخره کرد!/ وقتی که مدیر شرکت اپل

واژه های کلیدی: سرگرمی | ویندوز | سرگرمی | چه خبر از کجا ؟ | بیشتر بدانیم |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog