اختراع بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی

اختراع: بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی تیم پدیده خراسان سیاه جامگان پدیده مشهد

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز

کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد / قاسمی

قاسمی: کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می دارد

عبارات مهم : امنیت

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز و با خردورزی تمام و در جهت منافع مردم و امنیت ملی کشور اقدام خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به دنبال امضای لایحه تحریم های مجالس سنا و نمایندگان آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به وسیله رییس جمهور آن کشور، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با محکوم کردن این اقدام واپسگرایانه، نامشروع، غیرمنطقی و مغایر با تمامی اصول انسانی و قوانین بین المللی، آن را یکی از آخرین نمونه کارها ضد ایرانی در آمریکا و خصومتی دیگر علیه مردم با فرهنگ و تمدن کشور عزیزمان ایران و توهینی به تمامی مردم آزاده دنیا دانست.

کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد / قاسمی

قاسمی با تاکید بر این واقعیت که قانون اخیر، اجرای موفقیت آمیز برجام را متاثر می سازد و مورد انتقاد کشورهای متفاوت از جمله شرکای آمریکا هست، اظهار داشت: این حرکت زور ورزان آشوب طلب و عنصرهای افراطی و بد اندیش حاکم بر ایالات متحده آمریکا یک بار دیگر یکجانبه گرایی و دشمن خویی بی منطق آمریکایی را به نمایش گذاشت.

قاسمی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون نظارت بر برجام و تصمیمات متخذه در مقابله با قانون اخیر آمریکا هم گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در برابر نقض برجام به وسیله آمریکا سکوت اختیار نخواهد کرد و بزودی سلسله کارها مقابله ای کشور به وسیله مجلس شورای اسلامی و دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اعلام خواهد شد. کشور عزیزمان ایران در برابر کارها خصمانه ایالات متحده آمریکا ایستادگی کرده و چون هر لحظه و با جدیتی تمام در جهت ایجاد ثبات و امنیت و مبارزه بی امان با تروریسم در مسیر صلح و ثبات هر چه زیاد در منطقه تلاش می کند و به هیچ وجه اجازه موفقیت به سیاست های توسعه طلبانه و ثبات زدا را به دیگران نخواهد داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز

بهرام قاسمی همچنین تاکید کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز و با خرد ورزی تمام و در جهت منافع مردم و امنیت ملی کشور عزیزمان ایران در وقت مقتضی اقدام خواهد نمود. وی گفت: بی شک جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در دام توطئه های مثلث شوم استکبار – صهیونیسم و تروریسم وهابی نخواهد افتاد.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در آخر به دولتمردان آمریکا توصیه کرد به جای فرافکنی و کشور عزیزمان ایران ستیزی، به فکر حل و فصل بحران های عدیده داخلی این کشور باشند و از جنجال آفرینی و غوعا سالاری های تجربه شده است و بی حاصل بپرهیزند و صلح و امنیت جهانی را بیش از این به مخاطره نیاندازند.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | ایرانی | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog