اختراع بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی

اختراع: بازیکن قرارداد سیاه جامگان مصطفی احمدی تیم پدیده خراسان سیاه جامگان پدیده مشهد

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا امروز شرح ازسرگیری تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می‌کند

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن، دوشنبه شرح مربوط به ازسرگیری بخشی از تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می‌کند.

آمریکا امروز شرح ازسرگیری تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می‌کند

آمریکا امروز شرح ازسرگیری تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می کند

عبارات مهم : ایران

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن، دوشنبه شرح مربوط به ازسرگیری بخشی از تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می کند.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن، دوشنبه( امروز) شرح مربوط به ازسرگیری بخشی از تحریم ها علیه ایران، از جمله محدودیت های ارزی را اعلام می کند.

پمپئو در گفت وگو با خبرنگاران خبرنگاران اعلام کرد، همان طور که بعد از تصمیم «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا جهت خروج از توافق هسته ای با ایران( برجام) اعلام شد، تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران را از سر می گیرد؛ تحریم هایی که قرار بود در بازه های زمانی ۹۰ و ۱۸۰ روزه دوباره اجرا شوند.

آمریکا امروز شرح ازسرگیری تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می‌کند

طبق اعلام مقام های دولت آمریکا، از روز هفتم اوت( ۱۶ مرداد) دولت کشور عزیزمان ایران دیگر قادر به خرید دلار آمریکا نخواهد بود و تحریم ها مشمول بر صنایع و بخشی از تولیدات کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

بر پایه آن چه وزارت خزانه داری آمریکا پیشتر اعلام کرده بود، قسمت نخست تحریم ها علیه ایران، که پیش از توافق هسته ای نیز اجرا می شد، مشمول بر بخش های متفاوت از جمله محدودیت دسترسی دولت کشور عزیزمان ایران به دلار، تجارت طلا، خرید و دسترسی به شماری از فلزات مانند آلومینیوم و فولاد می شود.

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن، دوشنبه شرح مربوط به ازسرگیری بخشی از تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام می‌کند.

همزمان شماری از مجوزهایی صادرشده از سوی دولت آمریکا بعد از دستیابی به توافق هسته ای، از جمله مجوز واردات اجناس ایرانی مانند فرش و مواد خوراکی به آمریکا و همچنین خرید هواپیماهای مسافربری و قطعات یدکی، بی اثر می شوند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | ایرانی | محدودیت | تحریم ها | دولت آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog